Лише через три роки й жахливої пожежі прокуратура вручила підозру за розтрату коштів при реконструкції «Вікторії»

Фото з відкритих джерел

Прокуратура Одеської області повідомила про підозру директору субпідрядної організації, яка займалась реконструкцією дитячого табору «Вікторія», у заволодінні бюджетними коштами.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з офіційного повідомлення на сайті прокуратури.

«Керівник товариства з обмеженою відповідністю підозрюється у заволодінні частиною коштів, що надійшли з місцевого бюджету на виконання будівельних робіт у дитячому таборі», – повідомив прокурор Одеської області Олег Жученко.

За версією слідства, на рахунки низки компаній з ознаками фіктивності зараховано понад 1,7 мільйонів гривень за виконання умов договору у той час, як  будівельно–монтажні та інші роботи ці підприємства не здійснювали.

Підозру вручено за ч. 5 ст. 191 КК України, тобто привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем у особливо великих розмірах. Підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі.

Правоохоронці подали клопотання про зміну запобіжного заходу для підозрюваного з домашнього арешту на тримання під вартою. Також цей посадовець підозрюється у привласненні 400 тисяч гривень бюджетних коштів, отриманих від міської ради на виконання робіт, шляхом службового підроблення будівельної документації.

Жодного посадовська міської ради, що відповідали за реконструкцію табору «Вікторія», досі підозру не отримав.

Як відомо «БЛОГЕРАМ», кримінальне провадження за фактом розтрати коштів, виділених на реконструкцію табору «Вікторія», було відкрито ще у грудні 2015 року. Фігурантами цієї справи, як слідує з офіційної відповіді прокуратури, були дві компанії ТОВ «Юг-Укрстрой» і ПП «Моноліт». Саме ці два підприємства брали участь у тендері на проведення реконструкції табору у 2015 році. Пізніше правоохоронці відкрили ще одну справу за фактом розтрати. А вже після трагічної пожежі їх об’єднали в єдине провадження.

Нагадаємо, що пожежа у дітячому таборі “Вікторія” сталася у ніч з 16-го на 17-те вересня. Тоді загинулі троє дітей.

Олена Зігульська

Читайте також Пожежа у «Вікторії»: скандальний дитячий табір продовжує «з’їдати» бюджетні гроші, батьки впевнені, що не всі винні покарані

-->