На реставрацію Маріїнки ДУСя додала ще 20 мільйонів без тендеру

Фото з відкритих джерел

Державне управління справами (ДУС) уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління» на закупівлю додаткових робіт з реставрації та пристосування Маріїнського палацу в м. Києві.

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з системи публічних закупівель “Прозорро“.

Сума угоди склала 19 972 626,78 гривень. Роботи мають бути завершені 25 грудня 2018.

Закупівля відбулась за переговорною процедурою, оскільки виникла “потреба здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника з метою уніфікації, стандартизації або забезпечення сумісності з наявними товарами, технологіями, роботами чи послугами, якщо заміна попереднього постачальника (виконавця робіт, надавача послуг) може призвести до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням”.

Договір підписали 13 листопада, а вже 22 листопада додатковою угодою внесли зміни, яким зменшили суму угоди майже на 120 тимяс гривень.

Як зазначається в Кларіті Проджект, ТОВ «Київське міжобласне спеціальне науково-реставраційне проектно-виробниче управління» загалом отримало від ДУСі два підряди на загальну суму понад 92 мільйони гривень.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру, засновником ТОВки є ТОВ “РЕМОНТНО-РЕСТАВРАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “УКРАЇНА-РЕСТАВРАЦІЯ”, а власниками є Колесник Тетяна Миколаївна та Колеснік Олена Юріївна.

Вони працювали в корпорації «Укрреставрація» задовго до того, як одну з її складових – ПАТ «Укрреставрація» – взяла під контроль команда Януковича у лиці тодішнього керівника ДУС Андрія Кравця, повідомляють “Наші гроші“.

Усього з 2008 року станом на 2017 рік управління отримало підрядів на 618,25 млн грн., з яких 591,68 млн грн. – у нинішнього замовника щодо Маріїнського палацу.

-->