Лайфхак від депутата: як мешканцям змусити владу зробити ремонт у під’їзді

Фото з сайту “Трибуна Бровари”

Кожен має повне право вимагати від міської влади зробити ремонти в багатоповерхових будинках та дворах. Процедура не дуже проста, але цілком під силу звичайній людині.

Про “БЛОГЕРАМ” стало відомо з тексту блогу депутата Броварської міської ради Романа Сімутіна, що розміщений на місцевому сайті “Трибуна Бровари”.

“Важливо зрозуміти, що всі ці кроки треба зробити до того, як депутати приймуть міський бюджет, адже саме в бюджеті мають закласти потрібну суму. Якщо Ви подасте свої пропозиції у січні чи травні 2019 року, отримаєте відповідь, що коштів на даний час немає, але ваші пропозиції ми розглянемо під час формування бюджету на наступний рік”, – написав депутат.

Він визначив 6 кроків, які необхідно зробити для цього:

Крок 1. Разом із сусідами скласти у письмовому вигляді звернення до міського голови з вашими побажаннями. Рекомендую концентруватися на одній, максимум двох проблемах.

Крок 2. Зібрати якомога більше підписів під зверненням.

Крок 3. Копію звернення віддати вашому депутату та пояснити йому необхідність цих робіт.

Крок 4. Не чекаючи відповіді, з вашими сусідами, прийти на прийом до начальника управління, а потім на засідання бюджетної комісії та проконтролювати, щоб ваше звернення розглянули.

Крок 5. Прийти всім на сесію, щоб проконтролювати, що ваше звернення не викинуть.

Крок 6. Незалежно від результатів голосування, написати оголошення, коротко розповісти про результати, повісити на під’їзді та покласти кожному у поштову скриньку. Якщо результат буде негативний, поясніть, хто винен і одразу подавайте звернення повторно. Після такої реклами дехто замислиться над своїми діями.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, підприємця, який заробив 12,5 млн грн. на ремонті черкаських шкіл та садочків, підозрюють у привласненні державних грошей.

-->