Чиновниця Харківської ОДА зводить будинок на березі Печенізького водосховища і платить за оренду копійки – ХАЦ

Чиновниця Департаменту науки та освіти Харківської ОДА Наталія Маслова має шість земельних ділянок на березі Печенізького водосховища, де звела будинок.  

Про це “БЛОГЕРАМ” стало відомо з повідомлення Харківського антикорупційного центру (ХАЦ), що розміщене у них на ФБ-сторінці.

За даними декларації Маслова має у власності та у праві користування землю у с. Металлівка загальною площею понад пів гектара. У кадастровій карті майже всі ці земельні ділянки розташовані на самому березі водосховища. В своїй декларації Маслова запевняє, що купувала ділянки за невеликі гроші, а саме – менш ніж 3 000 грн. за 1 сотку землі. При тому, що ринкові ціни на землю у Металівки в рази дорожчі.

У ХАЦ відзначають, що що майже всі ділянки з цільовим користуванням – особисте селянське господарство, або використання для сінокосу.

“Водночас це не завадило чиновниці мати там один невеличкий будинок, а також збудувати новий дім площею понад 150 кв.м”, – пише ХАЦ.

Також цікавим фактом є те, що за даними Єдиного реєстру прав на нерухоме майно Маслова платить орендну плату за користування земельною ділянкою понад 20 соток на березі водосховища у сумі 165,39 грн./рік. Саме таку угоду уклала Старосалтівська селищна рада. Строк дії договору 49 років.

Згідно водного кодексу України будівництво у прибрежній зоні Печеніжського водосховища заборонено на відстані ближче ніж 100 метрів до води.

-->