Майже рік тягнеться розгляд справи щодо ненадання інформації концерном «Укроборонпром»

Ще з грудня минулого року секретаріат уповноваженого з прав людини розглядає звернення щодо ненадання публічної інформації державним концерном «Укроборонпром» про кошти, виділені на бронювання квитків, проживання в готелях і оренду транспортних засобів для працівників компанії у 2016-2017 роках.

Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з офіційної відповіді  Уповноваженого з прав людини.

Проміжна відповідь по зверненню від уповноваженого надійшла ще у квітні цього року. В цій відповіді, зокрема, зазначено, що звернення було направлено до Національної поліції України для проведення перевірки. З того часу жодної реакції ані з боку поліції, ані з боку секретаріату уповноваженого, ані з боку «Укроборонпрому» не було.

Нагадаємо, держконцерн відмовив у наданні запитуваної інформації, більш того, інформація по закупівлям мала міститися в річному плані. Але знайти відомості не вдалось. В «Укроборонпромі» написали, що державний концерн не є суб’єктом владних повноважень або юридичною особою, що фінансується з державного чи місцевого бюджету. І закон про публічну інформацію держконцерну не стосується.

-->