Екс-секретарка Свидівоцької сільської ради оскаржує вирок

Черкаського районного суду Черкаської області, яким її визнано винною у службовому підробленні, оштрафовано на 850 грн., з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування протягом одного року. Про це «БЛОГЕРАМ» стало відомо з матеріалів Єдиного державного реєстру судових рішень.

Світлани ВовкЗгідно з матеріалами справи будучи службовою особою Свидівоцької сільської ради Черкаського району Черкаської області, в інтересах особи, відносно якої здійснюється судовий розгляд в іншому кримінальному провадженні, а також з особистих спонукань, у липні 2016 року склала фальшиве рішення Свидівоцької сільської ради яким передано обслуговуючому кооперативу «ДНІПРОВСЬКІ ВОДИ» земельну ділянку рекреаційного призначення площею 1,4894 га в оренду на 49 років. Підроблений документ вона передала представникові кооперативу.

 Нині обвинувачена працює оператором на фільтрах КП «Черкасиводоканал»

Інтереси держави у суді захищав Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України. Представник Департаменту уклав з екс-секретаркою угоду про визнання винуватості. Відповідно до неї підозрювана у повному обсязі визнала свою винуватість у вчиненні даного кримінального правопорушення. Сторони узгодили покарання у виді штрафу,  що складає 850 грн., з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування на 1 рік.

Черкаський райсуд затвердив угоду та визнав екс-секретарку винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України, та призначив їй узгоджене в угоді покарання.

Після чого жінка подала на апеляцію. Апеляційний суд Черкаської області прийняв заяву до розгляду та призначив слухання на 16 жовтня.

Як з’ясували «БЛОГЕРИ», обвинуваченою є Лариса Остріцька, зацікавленою (іншою особою) у справі є сільська голова Свидівка Світлана Вовк. НагадаюСвітлану Вовк підозрюють у вимаганні  у  місцевого підприємця майже 200 тисяч доларів США за землю. Її затримали у липні 2016 року. Досудове розслідування за фактом хабарництва проводила Генпрокуратура. Нині справу розглядає Черкаський районний суд. Чергове слухання у ній призначене на 16 листопада 2018 року.

-->