На Київщині керівник відділу Держгеокадастру зі спільником погоріли на хабарі

За процесуального керівництва військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України та за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Нацполіції України затримано виконувача обов’язків начальника відділу у Вишгородському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області та його спільника безпосередньо після одержання вказаними особами частини неправомірної вигоди в розмірі 2 тис дол США.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Установлено, що фігуранти кримінального провадження, яке розслідується слідчими Головного управління Національної поліції в Київській області, у травні 2018 року за попередньою змовою групою осіб вимагали від громадянина України неправомірну вигоду в розмірі 3 тис дол США за вплив на прийняття рішення Нижчедубечанською сільською радою Вишгородського району Київської області про затвердження проекту із землеустрою 2 земельних ділянок площею 0,24 га та відведення їх у приватну власність для ведення індивідуального садівництва.

“Вказану неправомірну вигоду зазначеними особами було отримано двома частинами 13.06.2018 та 27.06.2018, що задокументовано під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій. Отримана неправомірна вигода в затриманих вилучена”, – йдеться у повідомленні.

На даний час затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди), та обрано запобіжні заходи.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі головного державного інспектора одного зі структурних підрозділів Управління Державної служби з питань праці в Івано-Франківській області.

-->