Меру міста, де хотіли поставити шибеницю для корупціонерів, світить до 10 років за хабар

Меру міста Сколе Володимиру Москалю, якого за неповних 3 роки вдруге затримали за хабар, оголосили про підозру.

Як повідомляє “Українська правда“, про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

“19 липня прокурором області (меру Сколе – ред.) повідомлено про підозру за ч.3 ст.368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище)”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що чиновнику загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацію майна.

У прес-служба додали, що Москаль вимагав від особи переоформити на свою матір гаражне приміщення орієнтовною вартістю 70 тисяч гривень (у цю суму, зокрема, включено 8700 гривень нотаріальних послуг).

“На даний час вирішуються питання про обрання порушнику міри запобіжного заходу”, – підсумували у прокуратурі.

Пам’ятник невідомому корупціонеру в Чернівцях

Як повідомлялося раніше, мера міста Сколе Володимира Москаля затримали за хабарництво 18 липня. Це був другий випадок вимагання міським головою за неповних 3 роки.

Згідно з рішенням Стрийського міськрайонного суду Львівської області, Москаля затримували за хабар у 18 тисяч гривень у серпні 2015 року.Розслідування проводилося за статтями щодо отримання хабара та підроблення документів. За рішенням суду мер міста отримав 6,5 років ув’язнення з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати посади 3 роки, а юрисконсультка – 5,5 років з конфіскацією майна.

У квітні цьогороку у Сколе пропонувалі встановити у місті шибеницю для корупціонерів.

Так, у Сколівській міській раді пропонують в центрі міста на Майдані Незалежності встановити пам’ятник «Шибениці», що буде символізувати боротьбу з корупцією.

Він пропонував, зокрема, там карати хабарників.

 

-->