Корупція в держорганах, війна на Донбасі та зростання цін – найважливіші проблеми в Україні

Українці вважають корупцію в державних органах, військові дії на Донбасі та зростання цін найважливішими проблемами в країні.

Про це свідчать дані оприлюдненого в четвер у Києві соціологічного опитування, проведеного GfK Ukraine, повідомляє “Інтерфак-Україна“.

Під час опитування респондентам було поставлено запитання, які три проблеми є найважливішими в Україні на їхню думку. 46% опитаних відповіли, що корупція в держорганах, 41% – військові дії на Донбасі, 34% – зростання цін, 27% – низький рівень виробництва, 24% – безробіття, 21% – некомпетентність влади, 17% – політична нестабільність, 16% – соцзахист бідних, 11% – злочинність і по 10% – падіння курсу гривні, відносини з Росією та охорона здоров’я.

Опитування проводилося з 30 червня по 8 липня 2018 року серед 2753 громадян України віком від 18 років і старше шляхом особистого інтерв’ю. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження: не більше ніж 1,9%.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, Європейський союз вітає успіхи України в боротьбі з корупцією, але подальші успіхи в цьому контексті залишатимуться тестом для надання Києву подальшої макрофінансової допомоги.

Також, як повідомляли “БЛОГЕРИ“, за данними опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг», 78% українців важають війну на Донбасі головною проблемою в Україні.

Про хабарництво та корупцію як загальнодержавну проблему говорять 55% респондентів, безробіття – 29%. Низький рівень зарплат та пенсій, недостатній рівень соціального захисту, соціальне розшарування, підвищення цін на основні товари, як проблеми державного рівня, хвилюють від 16% до 18% опитаних.

-->