Серпом по рейтингу: ЦПК запускає інструмент для покарання “зашкварених” мажоритарників

Центр протидії корупції презентував новий проект “Серпом по рейтингу”, який має на меті змусити народних депутатів нести політичну відповідальність за їхні проступки.

Серпом по рейтингу — це інструмент покарання народних депутатів-мажоритарників за їхні корупційні проступки чи потурання корупції. За вчинки потрібно відповідати, у цьому випадку найдорожчим для депутата — рейтингом.

Узяв на поруки хабарника, став підозрюваним справи НАБУ, зареєстрував чи підтримав голосуванням законопроект з корупційними ризиками, не дозволив зняти недоторканість з депутата-корупціонера — потрапляєш у базу зашкварених депутатів.

“Ми запускаємо цей проект напередодні голосування депутатів за законопроект про антикорупційний суд і хочемо запевнити, що кожен мажоритарник, який не проголосує “за” незалежний антикор.суд — потрапить у нашу базу зашкварених депутатів. А далі ми розкажемо про це всім його виборцям”, — говорить голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Як це працює?

  1. Ви можете обрати мажоритарника та перевірити його на зашквар.
  2. Знайшли? Допоможіть покарати і добровільно пожертвуйте будь-яку суму.
  3. Далі через цільову рекламу у фейсбук ми розкажемо про зашквареного депутата його виборцям і прозвітуємо вам.

•  Або ж ви можете обирати конкретний зашквар і покарати депутатів, які у ньому фігурують.

Ми показуємо лише найочевидніші корупційні зашквари депутатів: подання депутатами законопроекту, який захищає їх від відповідальності за корупцію, або взяття ними на поруки затриманих ТОП-корупціонерів, або не голосування за позбавлення імунітету фігурантів розслідувань НАБУ тощо.

Зріжемо рейтинг пройдисвітів разом!
Долучайтеся: serpom.org.ua

ЦПК

-->