«УКРОБОРОНПРОМ» ПРОВОДИТЬ ТЕНДЕРИ НА ЗАКУПІВЛЮ АВІАКВИТКІВ ТА ПРОЖИВАННЯ ЗА КОРДОНОМ І В УКРАЇНІ

Державний концерн «Укроборонпром» наразі визначається з переможцем у двох тендерах щодо послуг бронювання квитків, місць проживання в готелях, трансферу авто у країнах Південно-Східної Азії, Африки, Австралії, Близького та Середнього Сходу, Північної та Південної Америки, Європи, України на цей рік. Переможець, що підпише контракт із концерном, буде зобов’язаний надавати вказані послуги до 31 грудня 2018 року. Сума обох тендерів перевищує 7 мільйонів гривень.

Згідно з техзавданням закупівлі, представники «Укроборонпрому» хочуть літали лише прямими авіарейсами. У разі якщо це неможливо, максимальний час очікування у транзитній зоні не має перевищувати 5 годин.

Проживання по Україні для посадовців концерну можливо в трьохзіркових готелях. А ось за кордоном працівники державного підприємства згодні жити лише в готелях категорії не нижче 4 зірок у 3-кілометровій зоні від центру міста. Також представників концерну має зустріти в аеропорту водій на авто.

Наразі договір ще не підписаний, але переможець, що запропонував найнижчу ціну, очікує рішення.

На тендери подались чотири компанії. В обох торгах найнижчу ціну запропонувала київська фірма «Туристична агенція «Парадіз». Якщо з нею буде підписана угода, це обійдеться  бюджету в понад 5,5 мільйонів гривень.

“Ні корупції”

 

-->