Після розслідування журналістів у Національній поліції пообіцяли передати патрульним Черкащини 80 бодікамер

У грудні минулого року Національна поліція купила 4550 нагрудних відеокамер для потреб власних підрозділів блоку публічної безпеки. Придбану техніку розподілили між регіонами. Для забезпечення ГУНП в Черкаській області передбачено видачу 80 таких засобів відеофіксації. Донедавна на Черкащині районні підрозділи поліції не мали нагрудних відеокамер.

Як  ми повідомляли раніше, упродовж 2016-2017 років для райвідділів поліції області не купили жодного нагрудного відеореєстратора. Не обладнані такою технікою і службові автомобілі поліції у районах. Як за таких умов правоохоронці області фіксують злочини, проводять огляди місць подій та збирають докази, ми спробували з’ясувати, звернувшись до Національної поліції.

Як нам повідомили, наприкінці минулого року Нацполіція придбала 4,5 тисячі нагрудних відеокамер. Їх розподілили між областями. Для забезпечення груп реагування патрульної поліції ГУНП в Черкаській області передбачено видачу 80 одиниць.
Після отримання розподіленого майна відсоток забезпеченості груп реагування патрульної поліції ГУНП в областях нагрудними видеокамерами в цілому по Україні становитиме 40,6% (ГУНП в Черкаській області – 52,3%)“, – зазначили в Нацполіції.
Також триває процедура закупівлі 4300 одиниць технічних засобів для відеофіксації процесуальних дій, які проводять підрозділи поліції. По її закінченні відеокамери передадуть до підрозділів ГУНП в областях, у тому числі й до ГУНП в Черкаській області.

“Ні корупції!”

 

-->