Голові лікарської комісії, обвинуваченому у хабарництві, продовжили запобіжний захід

Фото прес-служби Національної поліції

Городищенський районний суд на Черкащині продовжив на два місяці запобіжний захід  голові лікарської комісії, який вимагав хабара від АТОвця за отримання групи інвалідності. Щодо лікаря продовжує діяти застава та заборона  спілкування зі свідками. Про це “Ні корупції!” стало відомо з судової ухвали, оприлюдненої у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як повідомляв “Ні корупції!” у травні минулого року голова лікарсько-кваліфікаційної комісії КЗ «Городищенське територіальне медичне об’єднання» вимагав 35 000 грн. від учасника АТО за оформлення йому групи інвалідності. Його затримали “на гарячому”. Обвинувальний акт у цій справі передали до суду у вересні 2017 року.

Розгляд кримінального провадження у суді на сьогодні перебуває на етапі дослідження зібраних під час досудового розслідування доказів, зокрема письмових матеріалів, однак дослідження фактичних обставин вчинення обвинуваченим кримінального правопорушення та заслуховування показань свідків ще не розпочато, “з причин, що не залежать від сторони обвинувачення”.

Мотивуючи продовження обраного раніше запобіжного заходу, прокурор Юлія Остапенко зазначила, що вважає, що обвинувачений, користуючись своїм службовим становищем та авторитетом серед підлеглих КЗ «Городищенське РТМО», у випадку відсутності у нього конкретних процесуальних обов’язків матиме реальну можливість перешкоджати кримінальному провадженню. А також особисто або через інших осіб незаконно він може впливати на свідків з метою перекручування чи спотворення тієї інформації, яку вони можуть надати суду і яка матиме істотне значення для встановлення обставин кримінального правопорушення, або перешкоджати кримінальному провадженню іншим чином.

“Ні корупції!”

 

-->