У тендері на реконструкцію черкаського апеляційного суду за понад 80 мільйонів відхилили вже двох учасників

Колишній готель”Росава”, нині Апеляційний суд Черкаської області, фото infomist.ck.ua

У Черкасах в аукціоні тендеру на реконструкцію колишнього готелю для апеляційного суду області перемогла фірма-засновниця ТОВ, яке 14 років тому за п’ять мільйонів гривень вже будувало приміщення для цього ж суду.  Тепер воно запропонувало найнижчу у тендері, на 10 мільйонів гривень меншу від очікуваної, вартість робіт. Проте несподівано фаворита процедури відхилили. Згодом відмовили наступному претендентові на проведення реконструкції. Про це «Ні корупції!» стало відомо з даних порталу Прозорро.

Пропозицію фаворита тендеру ТОВ «Черкасизалізобетонстрой» відхилили через невідповідність тендерній документації. З тих же причин з 88-мільйонних перегонів зняли і наступного учасника, ТОВ «Черкасиміськбуд», пропозиція якого дешевша від очікуваної вартості лише на 4,4 млн грн.

Нині рішення тендерного комітету очікує ТОВ «Сорго-Буд», роботи якого, якщо його також не відхилять, обійдуться державі лише на два мільйони дешевше, ніж закладено в очікувану вартість.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Сорго-Буд» протягом минулого року заробило на держтендерах 21 млн. грн. Роботи виконували для черкаських та київських замовників: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в місті Києві, ТУ ДСА України у Черкаській області.

скрін з youcontrol.com.ua

скрін з youcontrol.com.ua

За розрахунками Громадської антикорупційної експертизи результатів державних тендерів в Україні, в останній виграній публічній закупівлі,  «Сорго-Буд» отримав задовільну оцінку, оскільки має не надто високі показники рентабельності. Також експерти заявляють про ознаки можливої неспроможності виконання зобов’язань.

Підприємство засноване 14 років тому в Черкасах. Його засновниками є Головко Вадим Михайлович  та Слюсар Максим Анатолійович.

“Ні корупції!”

-->