Голова райсуду на Черкащині не задекларував понад 1,5 млн грн

Управління захисту економіки в Черкаській області НП України за матеріалами місцевої прокуратури скерувало до суду протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією (передбачене ч. 2. ст. 172-6 КупАП), вчинене головою Смілянського міськрайонного суду. Тепер служителю Феміди загрожує штраф. Про це пише “Ні корупції!”.

Голова суду не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані – про отримання 603 776 грн., чим порушив вимоги ч. 2 ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції».

Як стало відомо “Ні корупції!” з інформації на офіційному сайті Смілянського міськрайонного суду, установу очолює Василь Калашник. Ми вже повідомляли про те, що він один із вісімки черкаських суддів, які виносили ухвали про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою черкаських євромайданівців.

На початку минулого року Вища рада правосуддя розглядала подання про звільнення Василя Калашника з посади.

Відповідно до матеріалів провадження, законник дав згоду на взяття під варту сімох осіб, яких обвинувачували в участі в штурмі Черкаської обласної державної адміністрації 23 січня 2014 р.,” – йдеться у повідомленні видання ZIB.

У декларації за 2016 рік суддя повідомив про те, що має автомобіль Renault Duster  2012 року випуску, придбаний 22.03.2012 за 192000. Чоловік задекларував 262 тис. грн. зарплати та 41566 грн грошового забезпечення від військової частини (відомо, що протягом року пан Калашник служив у зоні проведення АТО).

У червні 2017 року у формі змін до декларації суддя повідомив про дохід від відчуження рухомого майна 243 тис.грн., який отримав Шапочка Павло Борисович.

Відзвітував пан Калашник також і про набуття права 15.03.2017 року на авто KIA  SPORTAGE  2017 р.в. вартістю 785400 грн. у ПрАТ “ЧЕРКАСИ-АВТО”.

Не встиг суддя лише відзвітувати про про отримання 604 тис. грн. І тепер йому  у рамках судового розгляду доведеться пояснювати колегам причини свого вчинку.

“Ні корупції!”

 

-->