Екс-регіонал поручився за підозрюваного у привласненні 38,5 млн. грн.

Слідчий суддя Придніпровського райсуду Черкас відпустив на поруки засновника ТОВ «Смілаенергоінвест», підозрюваного у привласненні більш як 38 млн. 500 тис. грн, які сплатили мешканці міста за послуги з постачання теплоенергії. Прокуратура області оскаржує це рішення, пише “Ні корупції!”.

Слідчі клопотали про запобіжний захід: взяття підозрюваного під варту з можливістю внесення застави на суму завданих збитків в розмірі 38 млн. 530 тис. грн.

Суддя ж обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді особистої поруки одного із народних депутатів України.

Як повідомив у Фейсбук депутат черкаської облради Сергій Воронов, поручився за підозрюваного голова підкомітету з питань банківської діяльності, фінансового моніторингу, запобігання легалізації та відмиванню незаконних доходів Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, у минулому член ПР Фурсін Іван Геннадійович.

«Прокуратура Черкаської області категорично не згодна з ухвалою суду про звільнення підозрюваного та застосування зазначеного вище запобіжного заходу, а тому,  займаючи принципову позицію, прокурором у кримінальному провадженні на вказане судове рішення внесено апеляційну скаргу», – повідомляє прес-служба відомства.

Оперативне фото ГУ НП в області

Напередодні поліція, Департамент захисту економіки та прокуратура затримали засновника та колишнього директора ТОВ «Сміла Енергоінвест», які організували схеми з привласнення коштів, отриманих протягом трьох років від споживачів м. Сміла, що на Черкащині, за послуги з постачання теплової енергії.

 Засновникові підприємства повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України, привласнення чужого майна, яке було ввірене особі, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах.

Ні корупції!

-->