Ситник: Кампанія проти нього та НАБУ має намір знищити результати реальної роботи

Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник здивований у зв’язку з обвинуваченнями на адресу бюро у відсутності результатів роботи, а в кампанії проти нього та НАБУ вбачає наміри знищити результати роботи антикорупційних органів.

“Жодних особистих мотивів. Я ніколи не переходив на особистості … це просто звичайна робота, яку ми повинні виконувати”, – наголосив він на засіданні парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції в середу, повідомляють “БЛОГЕРИ“.

А.Ситник висловив подив у зв’язку з обвинуваченнями на адресу НАБУ про відсутність результатів роботи, зазначивши, що результати в розумінні суспільства – це вироки суду, а Антикорупційний суд тільки створюється.

“Дивно чути, що справи розвалюються в судах … щоб сказати, що справа розвалюється, її як мінімум треба прочитати … прокурору, адвокату… Справи не розвалюються, просто стоять, для цього необхідне створення Антикорупційного суду”, – заявив директор бюро.

Він назвав “брутальними діями” рекламу й акції біля НАБУ та біля парламентського комітету зараз.

А.Ситник укотре запевнив, що готовий до проведення аудиту. За його словами, тільки аудит може оцінити роботу бюро.

“Наразі ми бачимо спроби зруйнувати все те, що ми разом робили… Час минає, страх збільшується”, – підсумував він.

Як повідомляли “БЛОГЕРИ“, раніше у Національному антикорупційному бюро заперечили причетність до розміщення реклами у столичному метрополітені із зображенням директора відомства Артема Ситника.

-->