Голову комісії з відбору директорів шкіл у Києві засудили за хабар

Голову конкурсної комісії з відбору кандидатур на заміщення вакантних посад керівників навчальних закладів комунальної власності тергромади міста Києва засуджено за отримання хабара.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook речник Генпрокуратури Андрій Лисенко.

“Громадянина України засуджено до максимальної міри покарання, що передбачена санкцією даної статті, а саме до штрафу розміром 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян”, – повідомив Лисенко.

Як він повідомив, чоловік, будучи головою комісії, створеної Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА для обрання керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва, отримав неправомірну вигоду в сумі 64,5 тис. гривень від претендента на заміщення вакантної посади директора однієї з гімназій міста Києва. Зокрема, він підписав протокол засідання конкурсної комісії, у якому будуть міститися відомості про достатню кількість балів, необхідних для подальшої рекомендації останнього на призначення керівником іншого навчального закладу.

Дарницький районний суд міста Києва засудив голову конкурсної комісії за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

-->