У Харкові відбудеться тренінг зі створення коаліцій та проведення адвокаційних кампаній

Громадська  організація «РЕОМ» в рамках проекту «Подолання кризи та розбудова України – Час діяти!» оголошує набір на участь у тренінгу зі створення коаліцій та проведення адвокаційних кампаній.

Дедлайн – 23 вересня 2018 року, повідомляє ресурсний центр “ГУРТ“.

Захід відбудеться 05-07 жовтня 2018 року у місті Харків.

До участі запрошуються представники громадських організацій, що впроваджують свою діяльність на сході України та мешканці східних регіонів, які мають активну громадянську позицію та орієнтовані на вирішення соціально-важливих питань у своїх громадах.

Протягом тренінгу будуть детально розглянуті теми створення та розбудови коаліцій, що таке адвокаційні кампанії та їх основні етапи, проведення публічних акцій та використання каналів комунікації, інструменти взаємодії влади та громади, методи встановлення багатостороннього партнерства та інше.

Участь у тренінгу безкоштовна. При повній участі учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та компенсацією квитків (за наявності оригіналів в обидві сторони).

Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/AaLrFvgnEc9Psxn23 до 23 вересня 2018 року. Про результати відбору буде повідомлено 26 вересня 2018 року на електронну адресу кандидата\кандидатки.

За додатковими питаннями та коментарями звертатися за електронною адресою runy.coordinator@gmail.com.

Тренінг-курс проводиться за фінансової підтримки Institut für Auslandsbeziehungen (Berlin) з використанням ресурсів Міністерства Закордонних Справ Німеччини.

-->