На Миколаївщині обурені люди ночували на трасі заради ремонту дороги

На трасі «Кропивницький-Миколаїв» місцеві мешканці оголосили безстрокову акцію протесту – напередодні ввечері вони поставили там намети та польову кухню, аби показати, що протесту не припинять, доки дорогу не відремонтують.

Про це повідомляє “Главком“.

Зазначається, що частина траси знаходиться в аварійному стані, ями сягають метра завглибшки. Жителі селища Возсіятське 11 вересня перекрили рух авто, щоб домогтися реконструкції цього шляху, а потім ночували на трасі.

Траса з’єднує центральні області України із півднем. На акцію протесту люди виходять не вперше – минулого разу збиралися навесні, але марно. Тепер протестувальники вимагають, щоб на їхню проблему звернув увагу прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області, 11 вересня мешканці смт Баштанка та с. Возсіятське Єланецького району перекрили автомобільний рух автодоріг «Дніпро – Миколаїв» та «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв» з вимогою поновити фінансування на проведення ремонтних робіт на автошляхах.

«У Баштанці мітингувальники встановили на автодорозі бетонні плити, чим унеможливили пересування транспорту, а в с. Возсіятське близько 20 осіб перекрили рух для вантажних автомобілів, перетинаючи дорогу по пішохідному переходу», – заявили в поліції.

На місці акцій протесту чергували правоохоронці. Про конфліктні ситуації не повідомляється.

-->