Вінницький суддя просив хабар у 20 тисяч за “правильне рішення”

Детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури спільно з працівниками управління СБУ у Вінницькій області викрили на отриманні неправомірної вигоди суддю одного з районних судів Вінницької області.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

6 серпня 2018 року служителю Феміди, який одночасно виконував обов’язки голови суду, повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого за ч.3. ст.368 Кримінального кодексу України («Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою»).  Наразі готується подання до Вищої ради правосуддя щодо відсторонення судді від здійснення правосуддя.

“НАБУ, САП та СБУ викрили служителя Феміди 2 серпня 2018 року в момент отримання 20 тис. грн. неправомірної вигоди через посередника — адвоката. За даними слідства, хабар призначався за прийняття суддівського рішення про закриття справи щодо адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 130 КУпАП, стосовно жителя області”, – йдеться у повідомленні НАБУ.

7 серпня 2018 повідомлено про підозру адвокату-посереднику.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з липня 2018 року.

-->