“Відродження” оголосив конкурс на навчання для громадських радників

Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до регіональної команди громадських радників.

Про це повідомляється на сайті МФ “Відродження”.

Ми запрошуємо до участі мешканців Харківської, Донецької, Луганської та Полтавської областей. 

“У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків. Навчання відбуватиметься в місті Харків”, – йдеться у повідомленні.

Щоб взяти участь у конкурсі й долучитись до команди, необхідно заповнити онлайн-опитувальник до 3 вересня 2018 року.

Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Отримавши Ваші відповіді на онлайн-опитувальник, члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію.

За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в місті Харків у три етапи в період з вересня по листопад 2018 року.

Дати навчання:

Модуль І – 19-22 вересня

Модуль ІІ – 6-10 жовтня

Модуль ІІІ – 2-5 листопада 

Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають свідоцтво. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат.

Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику.

Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся телефоном: +38 097 128 02 10 (в робочий час з 10 до 18) або електронною поштою: paralegals.network@gmail.com

Додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги та офісах Мережі правового розвитку.

-->