Конкурс «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність»

Міжнародний фонд “Відродження” оголосив конкурс «Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність».

Про це повідомляється на сторінці Фонду в Фейсбук.

Мета конкусу – підтримати формування сталих зв’язків на рівні територіальних громад, що сприяють впровадженню підзвітності поліції, вирішенню проблем безпеки у громаді, встановленню правопорядку, попередженню злочинності, розвитку безпечного середовища.

Пріоритети та завдання конкурсу:

  • побудова сталої взаємодії між різними зацікавленими сторонами у громадах на принципах інклюзивності різних груп;
  • формування практик виявлення місцевих проблем у сфері безпеки шляхом залучення активних членів місцевих територіальних громад та спільна розробка моделей взаємодії між різними учасниками для створення безпечного середовища;
  • розробка та сприяння реалізації програм забезпечення безпеки і правопорядку на рівні місцевих громад на основі виявлених потреб громади у безпеці;
  • створення у співпраці із органами місцевого самоврядування структур (площадок/платформ), що у взаємодії з поліцією та іншими зацікавленими стронами проводять активну освітню, просвітницьку  діяльність, спрямовану на попередження злочинності, посилення правопорядку та місцевої безпеки;
  • формування практики підзвітності територіальним громадам діяльності поліції на місцях.

Учасниками можуть бути – неприбуткові організації, зокрема благодійні організації, громадські об’єднання (в тому числі громадські організації та спілки).

 До участі у конкурсі приймаються проектні пропозиції, підготовлені відповідно до  визначених  цим оголошенням вимог, від організацій, які відповідають вищезазначеним вимогам. Перевага надаватиметься проектним пропозиціям, котрі відповідають одному чи декільком з наведених нижче критеріїв:

  • пропонують інноваційні підходи до налагодження співпраці між територіальною громадою та поліцією;
  • мають чітке бачення можливих шляхів такої співпраці, конкретні механізми взаємодії та продуманий план реалізації;
  • враховують місцевий контекст та особливості обраної територіальної громади;
  • мають підтверджені домовленості по спільній роботі з органами місцевого самоврядування, Національною поліцією, Міністерством внутрішніх справ.

Максимальний розмір гранту: 700 000 грн.

Аплікаційна форма подається в електронному вигляді на сайті. А у самій аплікаційній формі обов’язково необхідно вписати назву конкурсу “Безпечна громада – спільний інтерес, спільна відповідальність”. Аплікаційну форму в паперовому вигляді (оригінал) в двох екземплярах потрібно буде подати після відбору вашої проктної пропозиції Експертною радою на адресу Міжнародний фонд «Відродження» – програмна ініціатива «Права людини і правосуддя»: вул. Січових стрільців 46, м. Київ, 04053.

Дедлайн – 15 вересня 2018 року.

 

-->